Çalışma Saatleri: P.tesi - Pazar
Telefon: +90 536 060 67 70
e-mail: psk.ozlemodabasi@gmail.com

Yurt Dışı Türk Psikolog

Yurt Dışı Türk Psikolog

İnsanoğlu yaşamının bazı dönemlerinde farklı problemlerle karşılaşmaktadır. Bu dönemler bireylerin günlük yaşantısı kadar işlevselliğini ve ikili ilişkilerini de olumsuz etkileyebilmekledir.

Özellikle kültür farklılıklarının olduğu ortamlar, adaptasyon süreçleri, gelişmiş ülkelerin peşinde getirdiği yoğun tempo vb. birçok şey Anksiyete (Kaygı Bozuklukları), Depresyon, Panik Atak gibi çeşitli birçok rahatsızlık yaşatabilmektedir. Bu ve benzeri olumsuz etkilerle karşılamamak için doğru zamanda profesyonel bir yardım almak oldukça önemlidir. Profesyonel destek ile sadece günlük problemlerinize değil, geçmişin size bıraktığı izleri de iyileştirmeye çalışır.

Profesyonel destek için psikolog seçerken eğitim bilgileri, uzmanlık alanları kadar anlaşıldığınızı hissettiğiniz, terapötik ilişkişi kurabileceğiniz bir uzman olması da çok önemlidir. Kullanılan yöntem, çalışma biçimi kadar kurulan ilişki de iyileştirici rol oynamaktadır. Bu sebeple yurt dışında yaşayan birçok Türk, kendi kültüründe ve kendi anadilinde terapi hizmeti veren Türk Psikolog ve Türkçe Terapi arayışına girebilmektedir. Uzman Klinik Özlem Odabaşı, bu beklentileri karşılayabilmek için Yurt Dışı Online Terapi, ile Almanya Türk Psikolog, Fransa Türk Psikolog, Amerika Türk Psikolog, Belçika Türk Psikolog, Hollanda Türk Psikolog, İsviçre Türk Psikolog, İtalya Türk Psikolog, Yurt Dışı Türk Psikolog olarak hizmet vermektedir.

Online Terapi ile mesafeleri aşıp kendi kültür ve kendi anadilinizden bir psikologla terapi sürecinizi yürüyebilirsiniz. Büyük ülke ve şehirlerde ulaşıma zaman harcamaz, zamandan tasarruf sağlarsınız.

Ayrıca online terapi, yüz yüze terapilere nazaran daha uygun ücretlidir. Yaşadığınız ülkede yüksek ücretleri ödemek yerine kur farkıyla çok daha uygun ücretli terapi hizmeti alabilirsiniz.

Almanya Online Psikolog

Almanya’da yaklaşık 2,5 Milyon Türk vatandaşı bulunmaktadır. Bu sebeple Almanya’da Türk Psikolog arayışı en fazla olan ülkelerdendir. Bunun için Almanya Online Terapi hizmeti ile Türk Psikolog Özlem Odabaşı ile iletişime geçebilirsiniz.

Berlin Türk Psikolog, Köln Türk Psikolog, Bochum Türk Psikolog, Wuppertal Türk Psikolog, Bonn Türk Psikolog, Frankfurt Türk Psikolog, Bielefeld Türk Psikolog, Dortmund Türk Psikolog, Hamburg Türk Psikolog, Münster Türk Psikolog, Duisburg Türk Psikolog, Dresden Türk Psikolog, Essen Türk Psikolog, Leipzig Türk Psikolog, Bremen Türk Psikolog, Münih Türk Psikolog, Nürnberg Türk Psikolog, Düsseldorf Türk Psikolog, Stuttgart Türk Psikolog, Hannover Türk Psikolog